MisztikumTudomány

Ez vár rád a halál után amikor a tudomány és az ősvallás egyezik!

A kvantumszinten tárolt információ lenne az emberi lélek? Sokkoló összefüggéseket tártak fel a tudósok!

Stuart Hameroff és Sir Roger Penrose professzorok szerint a tudat egyszerűen ezen a nem sejt, hanem kvantumszinten tárolt információ valójában.

A kutatópáros eredményei azt mutatják, hogy ez a tárolási folyamat az Összehangolt objektív redukció.

Hirdetés

Ez az emberi sejtek egy szerkezeti összetevőjén a fehérje alapú mikrotubulusokon keresztül történik, amik az agyban található struktúrák, és képesek a kvantuminformáció hordozására.

Tegyük fel, hogy a szív leáll, és a vér nem áramlik tovább a mikrotubulusok elveszítik a kvantumállapotukat

-magyarázza Hameroff.

A mikrotubulusokban lévő kvantuminformáció nem semmisül meg, nem lehet megsemmisíteni, egyszerűen szétoszlik, szétterjed a világegyetemben.

Újraélesztéskor ez az információ előbb távozik, majd egyszerűen visszamegy a mikrotubulusokba, és a személy újra tudatára ébred.

Ezt nevezzük “halálközeli élményeknek”.

Ha ehelyett a beteg meghal, akkor a tudata a testen kívül, lélekként létezhet tovább.

A fizikai világ csak az érzékszerveink miatt létezik a müncheni Max Planck Fizikai Intézet kutatói szerint a halál után egy végtelennek mondott túlvilág létezik.

Szerintük a világ amelyben élünk, csak saját észlelésünk érzékszerveinken keresztül, de a lelkünk ebbe a végtelen túlvilágba kerül, amikor a testünk meghal.

Hirdetés

Ami a mi valóságunk, az “itt és most” és amit a mi a világnak tekintünk,az valójában csak az anyagi szint, amit érzékszerveinkkel fogunk fel.

Dr. Hans-Peter Durr, az intézet munkatársa is ezen a véleményen van.

Szerinte a túlvilág egy végtelen valóság, ami ennél sokkal nagyobb, sokkal több dimenziós.

Hameroff és Penrose kuztatásai egyértelmű bizonyítékok arra, hogy a tudatosság, a lélek a mélyebb szintű mirkotubulusok rezgéséből ered.

A mikrotubulusok a jövőben nem csak a túlvilágra jelenthetnek kaput, hanem segíthet a mentális, neurológiai és kognitív állapotok kezelésében.

Mondd el a véleményed, kíváncsiak vagyunk rá!