A kannabiszt a rákellenes hatásai miatt nem engedik kutatni – gyógyszeripar leleplezve?
Egy bátor orvos állítja: valójában évtizedek óta hátráltatják a kannabisz kutatásokat, hogy a rákbiznisz “időt és pénzt nyerjen”.
Ez semmi más, csak biznisz?
Oké, az életüket arra tették fel, hogy mások életét mentsék… de nem ezt teszik.
Nem az egészségről tanítják őket, hanem a betegségekről…
A kemoterápia például az egyik legjövedelmezőbb biznisz a világon a rákipar pedig önmagában véve is valóságos aranybánya. Vagy úgy is mondhatnánk, hogy aranytojást tojó tyúk.
Ez semmi más, csak biznisz!
Jordan Peterson is állítja: a kannabisz kutatásokat szándékosan hátráltatják
A kannabisz klinikai vizsgálatok az elmúlt években állatkísérletek szintjén rekedtek meg, bár sokak ezt is nagy előrelépésnek tekintik.
Azonban évről-évre nem hallani újabb jelentős eredményeket, sem azt, hogy kifejezetten rákellenességet vizsgálva emberi páciensekbe oltanának be hivatalos orvosilag dokumentálható vizsgálatok keretében kannabisz hatóanyagot.
Talán azért nem, mert ezeket az eredményeket már nehéz lenne kimagyarázni?
Jordan Peterson ilyesmi véleményen van, erről több interjújában is mesélt és utalást tett rá, hogyan működik vallójában a gyógyszeripar.
Kemoterápia és halálipar – dollármilliárdokat fialó rendszer
ma már tudományos vizsgálati bizonyítékok is vannak arra vonatkozóan, hogy a kemoterápia sok esetben nemhogy nem menti meg a beteget, de egyes ráktípusokat agresszívabbá tehet.
Nem azt állítja senki, hogy bizonyos esetekben nem lehetnek életmentőek.
Azonban arról igen is tudni kell, hogy sok esetben ebbe halnak bele a betegek, a kemó okozta mellékhatásokba.
Arról pedig nemrég hullt le a lepel hogy a kemoterápia alatta rák csak “aludni megy”, azaz hibernálódik és elbújik a sejtek között, ezért halnak meg sokan egy átmeneti javulást követően kiújuló rákban.
Mégis, majd 50 éve ezzel az eljárással gyógyítják a rákot, mert a kemoterápia “koktélokat” gyártó vállalatoknak és az onkológiának ez az egész egy dollármilliárdos üzlet…