Címlapsztorik

Letarolja a kínai nagytőke Magyarországot: egy második Trianon van készülőben?

Ez gazdasági téren fog zajlani. Mindent leuralnak majd…

A kormány eladta a lelkét a kínaiaknak és a mögöttük álló Rothschildeknek?

Az elmúlt hónapokban megdöbbentő dolgokat lehetett megtapasztalni azzal kapcsolatban, amit a kormány külgazdaság terén tesz.

Hirdetés

Egyrészt lepaktáltak a Rothschild dinasztiával, ami eleve sokak szerint egy rossz ómen volt, erről itt írtunk már bővebben, Szijjártó bejegyzése alatt nagyon sokan kiakadtak.

Lényegében az a jogos vád, hogy eladták a saját hazájukat.

A Rothschildekhez ugyanis mindig is országok eladósítása, ellehetetlenítése és háborúkon való nyerészkedés kötődött, nem véletlenül.

Mit is jelent ez?

Hogy a modern háborúkat már nem fegyverekkel és ágyútöltetekkel vívják, hanem bankókkal és hitelekkel.

A Rothchild bankárdinasztia a pandémia előtt elképesztő összegeket fektetett be Kínába, mint Európára irányuló befektetési alap.

Minő véletlen, hogy pontosan a pandémia előtti és a járvány alatti időkben Európában gomba módra elkezdtek szaporodni a különféle kínai nyomulást bizonyító projekten.

Magyarországon is tetten érhető volt a kínai terjeszkedés, Rothschild hátszéllel? Egyesek szerint igen, noha közvetlen bizonyítékok egyelőre nincsenek.

Logisztikai szakemberek emiatt már évek óta megkérdőjelezik, hogy mennyi értelme van ilyen időintervallumok mellett az egy hónap alatt elérhető pireuszi kikötőből érkező áruknak gyorsított vasútvonalat építeni Budapest és Belgrád közé.

Hirdetés

Ha Kína akarja, akkor a magyarnál sokkal nagyobb német, de akár a lengyel piacot is gyorsabban eléri.

Azután ott van a Fudan egyetem kérdése is ami megint csak elgondolkodtató már csak az időzítés miatt is.

És akkor nemrég lett az is bejelentve, hogy a kínai vakcina és annak teljes gyártása fog zajlani a Nemzeti Oltóanyag Gyárban ha elkészül Debrecenben.

Szijjártó elmondta, hogy folytatódni fog az együttműködés az oltóanyagok terén, Magyarországon átveszik majd a Sinopharm teljes gyártási technológiáját.

A miniszter megemlítette egyebek mellett, hogy hamarosan két nagy kínai bank is megjelenik Magyarországon, több magyar cég komoly sikereket ért el az ázsiai országban, illetve jelenleg is több nagy magyarországi beruházásról folynak tárgyalások, például az elektromos autók gyártása terén.

Mindenki tudja, mi lesz enneka vége.

Nem túlzás azt mondani, hogy 10-15 év alatt egy második, gazdasági értelemben vett Trianon…

Mondd el a véleményed, kíváncsiak vagyunk rá!