Misztikum

Ősi atombombák rombolták le a földi civilizációt: sokkoló végső bizonyítékok kerültek elő

Ezeket biztosan nem az emberek dobták le, de gyakorlatilag az egész világot kis híján elpusztíthatták, és talán éppen ez volt a céljuk.Egy sokkoló ősi űrháború nyomai a Földért…?

A sivatagi üveg és egy “világháború” a Földért

Ez a bizonyíték nem csak a hindu versekből származik, hanem a bőségesen kiterjedt olvasztott üveglapokból is, amelyek a világ sok sivatagjában szétszóródtak.

A szilíciumkristályok rendkívül hasonlítanak a fragmentumokhoz, amelyeket az Alamogordóban a White Sands nukleáris kísérleti helyszínén végrehajtott nukleáris robbanás után találtak.

Hirdetés

1932 decemberében Patrick Clayton, az egyiptomi geológiai kutató társaság felügyelője a Nagy Homokos tenger homokdűnék között haladt az egyiptomi Saad-fennsík közelében, amikor a kerekei alatt ropogást hallott. Amikor megvizsgálta, mi okozza a hangot, egy nagy üvegdarabot talált a homokban.

A lelet világszerte felkeltette a geológusok figyelmét és az egyik legnagyobb modern tudományos rejtély. Milyen jelenség képes a sivatagi homok hőmérsékletét legalább 1800 ° C-ra emelni, és kemény sárga-zöld üvegből készült nagy lapokra alakul?

Míg az Alamogordo Albionban a Fehér Homokba járt, W. Hart, a MIT mérnökeinek korai végzettsége, észrevette, hogy a nukleáris kísérletekből származó üvegdarabok megegyeznek az afrikai sivatagokban 50 évvel ezelőtt látott üvegdarabokkal. A sivatagi képződmények nagysága alapján a robbanás tíszezerszer hatalmasabb lehetett, mint amit Új-Mexikóban figyeltek meg.

Sok tudós megkísérelte magyarázni a nagy üvegkövek szétszóródását Líbia, Szahara, Mohave és sok más világ sivatagában óriás meteoritok ütközésének eredményeként.

A kísérő kráterek hiánya miatt az elmélet nem tartja a vizet. Sem a műholdas képek, sem az ultrahangvizsgálat nem tudtak kimutatni a lyukakat.

Ezenkívül a Líbiai-sivatagban található üvegdarabok 99% -ban átlátszóak és tisztaak, ez nem jellemző a lehullott meteoritok összetételére, amelyben a vasat és más anyagokat az ütés után kevert szilíciummal keverik össze.

A tudósok azonban azt sugallták, hogy az üveges kőzeteket alkotó meteoritok felrobbanhatnak több kilométerre a Föld felszíne felett, mint például a Tunguska meteorit, vagy egyszerűen felrobbanhatnak oly módon, hogy bizonyítékot mutatnak a hatásról, de hőt hagynak a súrlódástól.

Ez azonban nem magyarázza meg, hogy a líbiai sivatagban közeli két területnek milyen mintái voltak ugyanazok a minták – a két meteorit ilyen közel eső esélye nagyon alacsony. Ez sem magyarázza a víz hiányát a tektonikus mintákban, amelyeket feltételezhetően több mint 14 000 évvel ezelőtt fedeztek fel.

A kövek számtalan helyen “megolvadtak”, nincs rájuk magyarázat

Az ókori világ több tucat épületében olvasztott kövek vannak, amelyek olyan hőnek vannak kitéve, mint amit a modern tudósok nem tudnak megmagyarázni.

Hirdetés
  • Csak néhány példa, mindenki nyugodtan keressen rájuk:
  • Ősi erődítmények és tornyok Skóciában, Írországban és Angliában
  • Chatal Huyuk város Törökországban
  • Alalah Észak-Szíria
  • hét város romjai Ecuador közelében
  • városok a folyó között Gangesz Indiában és a Rajmahal Hills
  • Mojave sivatag területein az Egyesült Államokban

A kő megolvasztásának birtokában abban az időben biztosan nem lehettek, így a válaszok száma véges.

Létezik olyan elmélet, miszerint az egyiptomiak kifejlesztettek egy hatalmas nagyító és tükörrendszert, amivel elméletileg elő tudtak olyan hőséget állítani ami olvasztja a köveket, de világszerte nem lehetett ez a technológia elterjedve, és az egyiptomi használatot sem tudták egyértelműen bizonyítani.

A kő megolvadása viszont bekövetkezhetett egy ősi nukleáris katasztrófa által…

Világháború a Földért?

Számos különféle elmélet van arra, hogy mi volt ez az ősi atomháború, de bizonyítékok is fellelhetőek az indiai mitológiában.

Mahábhárata világosan leírja a kontinenst sújtó katasztrofális támadást.

A sugárzás ezen a területen olyan intenzív, hogy még mindig veszélyes itt lenni. Rajasthanban (India) vastag radioaktív hamu réteg területe 7,8 km2 16 km-re Jodhpurtól. A tudósok már régóta kutatják ezt a területet.

A tudósok arra a következtetésre jutottak, hogy az ősi város a távoli múltban atomtámadásnak volt kitéve. Valamikor 8000 és 12000 évvel ezelőtt történt.

A romok közt található csontvázakon látszik, hogy összekuporogva, egymás kezét fogva, hirtelen halált haltak, a város romjainál talált maradványok konzisztensen ilyenek.

A csontok rendkívül jó állapotban megmaradtak, ami bizonyítja, hogy a dögevők nem mertek odamenni a halottakhoz.

Ráadásul a környéken ma is mérhető a radioaktív sugárzás, és David Davenport brit kutató meg is találta a robbanás epicentrumát. A köveken láthatóak az üvegesedés jelei, ami csak akkor indul el, ha a kő nagyon magas hőmérsékletnek van kitéve.

Egy ősi háború dúlhatott a Földért, melyet az emberiség és a mellé szegődött idegenek megnyertek egy ártó szándékú, inváziós fajjal szemben.

Ennek nyomai pedig a mai napig fellelhetőek a történelemben… Akár tagadjuk, akár nem.

Mondd el a véleményed, kíváncsiak vagyunk rá!

Kérjük kedveld partnerünket, ezzel is támogatva az oldal további működését

Köszönjük!