A koronavírusról való összes tudásunkat kidobhatjuk: a vírus nem az aminek látszik
Nem úgy terjed, ahogy eddig gondolták, ráadásul akár hónapokon át képes betegíteni a szervezetet, de ezek még csak nem is a legijesztőbb dolgok, amikre fény derült…
Az egész világ alaposan félreismerte a koronavírust?
Könnyen lehet, hogy alapjaiban véve is újra kell az egész jelenséget értelmezni.
Nemrégiben alapvető dolgok omlottak össze, amikor a tudósok az eredményeket összesítették róla.
Amit eddig tudtunk, az mind egy pontatlan eredményeken alapuló hazugság halmaz volt, és ezt terjesztették tovább a szakemberek világszerte.
Ma már tisztább a kép, az eddigi információk egy része pedig egyszerűen nem igaz.
Kiderült például az is, hogy a koronavírussal már 2019 végén vagy őszén megfertőződhetett az EGÉSZ VILÁG.
Európában már 2019 novemberében lehettek esetek Olaszországban és Franciaországban is.
Hazánkban 2019 januárjában már itt lehetett a gyanú szerint…
Egy előzetes kutatás szerint az úgynevezett „szupervedlők” vagy szuperterjesztők okozhatják a koronavírus-fertőzések jó részét, míg a fertőzöttek 70 százaléka nem adja tovább a vírust másoknak
– írja a Science Alert.
Hongkongi epidemiológusok jöttek rá, hogy a vizsgált mintában a koronavírusos átadások 80 százalékáért mindössze 20 beteg volt felelős.
A kutatók kimutatták, hogy a megbetegedett emberek 70 százaléka nem adja tovább a vírust, és hogy a szupervedlők beltéri szociális összejöveteleken fertőztek leginkább.
Ez azt jelenti, hogy a szupervedlők, vagyis azok, akik egyedül nagyon sok embernek adják át a vírust, gyakoribbak lehetnek, mint eddig gondoltuk.
Az is egyre biztosabbnak látszik, hogy a koronavírus nem egy felső légúti betegség, ami a tüdőt támadja.
Sokkal inkább a vérünkre megy, szó szerint…
A vérben lévő oxigént bontja le, és mivel jellemzően légutakon kerül először belénk, emiatt kezdődik a tüdőben gyakran, illetve az általános szervezetben fellépő oxigénhiány miatt “fulladoznak” a betegek.
Visszatérve a szupervedlőkre és a fertőzés terjedésére:
Korábbi betegségek során is kimutatták már az úgynevezett 80-20 szabályt:
A maláriánál például egy 2011-es kutatás bizonyította, hogy a populáció 20 százaléka volt a felelős a betegségek 80 százalékánál.
Ilyen szempontból nézve a világválság generálása teljesen szükségtelen volt, és az emberi civilizáció gyakorlatilag saját magát csalta csapdába a tömegpánik és a félelem pszichózis jelenségével…